Apsauginis odos kremas, 75ml

RefectoCil apsauginis odos kremas Skin Protection Cream su migdolų ir sviestmedžių aliejais, ramunėlėmis bei vitaminu E skirtas naudoti blakstienų ir antakių dažymo metu. Ypač tinka klientams, kurių oda jautriai reaguoja į dažus.

8,00€su PVM

Nauja formulė užtikrina intensyvią natūralią odos apsaugą. Parafino, silikoninio aliejaus ir PEG junginys užtikrina, kad Refectocil Skin Protection Cream atitiktų aukščiausius standartus. Jame nėra alerginių kvapų, todėl kremas yra ypač tinkamas jautriai akių sričiai. Ypatingos priežiūros formulėje taip pat yra sviestmedžių aliejaus, migdolų aliejaus, ramunėlių, vitamino E ir D, taip pat ir pantenolio, kuris apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio ir padeda odai išlikti gražiai ir sveikai. Refectocil Skin Protection Cream užtikrina apsaugą nuo vandens ir dažų, todėl yra idealus kremas, skirtas dažyti blakstienas ir antakius. Dėl savo aukštos kokybės, veiksmingos formulės, Refectocil odos apsaugos kremas taip pat tinka kaip turtingos priežiūros kremas sausai ir jautriai odai.

Refectocil Skin Protection Cream dėl aukščiausios kokybės ingredientų gali būti naudojamas kaip rankų kremas, skirtas kirpėjams ir kosmetologams, visiems, kurių rankos dėl savo darbo patiria stresą kasdien. Refectocil odos apsaugos kremas rūpinasi jūsų oda, palikdamas ją švelnią, ypač gerai tinka sausai ir jautriai odai. 

Naudojimas: tepkite priemonę ant akių vokų bei vietų, kurioms reikia priežiūros.

* Šią prekę galite apžiūrėti tarptautiniame mokymų centre GK Academy, adresu V.Grybo g. 17, Vilniuje

Priedai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

30 other products in the same category: