Blakstienų augimą skatinanti priemonė Lash & Brow Booster, 6ml

Tai blakstienų ir antakių augimo skatintojas tai priemonė padedanti atsiauginti, sustiprinti antakius ir blakstienas net iki 56%. Priemonė pasižymi natūraliais maitinančiais komponentais, kurie skatina plaukelių augimą, prisotina plaukelius vitaminais ir mineralais, tad antakių ir blakstienų plaukeliai tampa stipresni, tankesni. 

59,00€su PVM

Refectocil Lash & Brow Booster 6ml blakstienų ir antakių augimo skatintojas tai priemonė padedanti atsiauginti, sustiprinti antakius ir blakstienas net iki 56%. Priemonė pasižymi natūraliais maitinančiais komponentais, kurie skatina plaukelių augimą, prisotina plaukelius vitaminais ir mineralais, tad antakių ir blakstienų plaukeliai tampa stipresni, tankesni. Ši priemonė gali būti naudojama antakių ir blakstienų formavimo užbaigimui. Reguliariai naudojant, priemonė suteikia tankius, plačius, tolygiai augančius antakius. Naudojant priemonę kasdien, rezultatai matomi po 6 savaičių, o po 10 savaičių matomi ypatingi pokyčiai. Patikrintas dermatologų, tad priemonę saugu naudoti net jautrią odą ir akis turintiems žmonėms. Sudėtyje nėra hormonų, prostamidų ir kvapų. Naudojant kasdien priemonės užteks net 10 savaičių.

Naudojimas. Kiekvieną vakarą plonuoju galu užtepkite nedidelį kiekį priemonės ant blakstienų augimo linijos, plačiuoju galu priemonę tepkite ant antakių. Gali būti jaučiamas lengvas dilgčiojimas.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

6 other products in the same category: