Antakių ilgalaikio (permanentinio) makiažo kursai, 52ak.val.

Antakių ilgalaikis makiažas - tai viena šiuolaikiškiausių procedūrų, sparčiai įgaunanti vis didesnį populiarumą, padedanti pakoreguoti veido bruožus, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo.

1 500,00€

-501,00€

999,00€su PVM

Sumažinta kaina!

Už šią prekę papildomų taškų neskiriama, nes ji jau su nuolaida.


Norint kokybiškai bei profesionaliai atlikti antakių ilgalaikio makiažo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė, pirmųjų klientų atsiliepimai. Esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys tik INDIVIDUALIUS ir 5 dienas trunkančius, antakių ilgalaikio makiažo kursus. GK Academy mokymų centre  organizuojame tik kokybiškus mokymus ir žinome, kad tikslingiausia pirmiausiai įvaldyti aparatines bei manualines technikas antakių srityje, ir tik vėliau pereiti prie akių ar lūpų ilgalaikio makiažo.

Mokymų metu išmoksite profesionaliai suformuoti antakius ir atlikti ilgalaikio makiažo procedūrą naudojantis rankine manipula ar/ir mechaniniu aparatu, pritaikant visas žinomas rinkoje  naujausias technikas: OMBRE, 3D, COMBO/MIXTOUCH, MICROBLADING (Asian, Climb, Rope), atsižvelgiant į kliento poreikius. Taip pat kursų metu vyks ne tik gyva demonstracija įvairių technikų ant gyvo modelio, tačiau Jūs pati nuo A iki Z atliksite procedūrą klientui, koreguojama ir atidžiai prižiūrima dėstytojos.

Šiuos mokymus veda dėstytoja profesionalė, sertifikuota permanentinio makiažo ir microblading specialistė, permanentinio makiažo asocijacijos meistrų narė.  Nuolatos tobulinasi tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Dalyvauja tarptautiniuose čempionatuose. Praktikuojanti ir savarankiškai dirbanti meistrė.

Didžiąją dalį kursų sudaro praktinė dalis, tad juos pabaigę, būsite parengti kokybiškam ir profesionaliam darbui su klientėmis. Kursų metu bus perduota sukaupta ilgametė patirtis, kad Jus lydėtų sėkmė ir pripažinimas!

Kursai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės dalies. 

TEORIJA:
Ilgalaikis makiažas. Kas tai?
Skirtingos antakių ilgalaikio makiažo technikos
Dermatologija
Odos sandara, ypatumai
LR higienos normos
Darbo sąlygos
Darbo priemonės
Pagalbinės priemonės
Anestezija
Pigmentai-teisingas jų pasirinkimas
Adatos
Veido tipų analizė.
Anatominių veido bruožų reikšmė antakių formos parinkimui.
Antakių sandara.
Antakių formos - individualus jų parinkimas kiekvienam klientui.
Antakių spalvinės gamos parinkimas.
Pasiruošimas procedūrai.
Kliento konsultacija.
Kliento anamnezė (indikacijos ir kontraindikacijos).
Procedūros atlikimas.
Sudėtingų situacijų sprendimo būdai.
Kliento konsultacija po procedūros.
Korekcija. 

PRAKTIKOS metu Jūs su profesionalios dėstytojos pagalba ir priežiūra, atliksite antakių ilgalaikio makiažo procedūrą ant dirbtinės odos ir šešiems modeliams skirtingomis technologijomis. Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine ir metodine medžiaga, taip pat visomis profesionaliomis sertifikuotomis medžiagomis, reikalingomis kursų praktinei daliai. Atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus.
Po mokymų toliau teikiame konsultacijas, padedame spręsti iškilusius klausimus.
Baigus kursus įteikiame tarptautinį LR Švietimo ir Mokslo ministerijos patvirtintą sertifikatą anglų k.

Kursų trukmė - 5 dienos, 52 ak.val.

Dėl mokymų grafiko skambinkite tel. 8 676 87272 arba parašykite el.paštu  info@groziokultas.lt

Video: https://www.youtube.com/watch?v=btZhNrubBYc

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Antakių ilgalaikio (permanentinio) makiažo kursai, 52ak.val.

Antakių ilgalaikio (permanentinio) makiažo kursai, 52ak.val.

Antakių ilgalaikis makiažas - tai viena šiuolaikiškiausių procedūrų, sparčiai įgaunanti vis didesnį populiarumą, padedanti pakoreguoti veido bruožus, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo.

12 kitų prekių šioje kategorijoje: