Privatumo politika

„Grožio kultas“ yra įsipareigoję saugoti savo Klientų privatumą bei rūpintis, kad jų asmeniniai duomenys būtų saugūs. „Grožio kultas“ veikla internete atitinka visus atitinkamai veiklai keliamus Europos Sąjungos teisės aktų ir Lietuvos Respublikos įstatymų reikalavimus.

Informacija apie „Grožio kultas“ Klientus nėra naudojama neteisėtais tikslais.

„Grožio kultas“ neperduoda savo Klientų duomenų ar asmeninės informacijos trečiosioms šalims.

 

Autorių teisės

Visa www.groziokultas.lt internetinėje svetainėje pateikiamai informacijai, tekstams ir kitam turiniui suteikiama Autorinių teisių apsauga. T.y. niekas neturi teisės kopijuoti www.groziokultas.lt svetainėje esančios informacijos negavęs „Grožio kultas“ sutikimo, išskyrus atvejus, kai tai naudojama asmeniniams poreikiams.


Asmeninės informacijos kaupimas ir naudojimas

Atlikdamas užsakymą, Klientas turi pateikti savo kontaktinę informaciją (vardas, pavardė, telefonas, el. paštas, adresas ir kt.). Tai leidžia „Grožio kultas“ įvykdyti Kliento užsakymą bei su juo susisiekti iškilus problemų dėl užsakymo vykdymo ar paslaugos suteikimo.
Visa su Klientu susijusi informacija (asmeniniai duomenys bei informacija apie apmokėjimą) nėra perduodama trečiosioms šalims. „Grožio kultas“ gerbia savo Klientų privatumą bei jų asmeninių duomenų konfidencialumą bei visus Klientų duomenis naudoja paisydami Lietuvos Respublikos duomenų apsaugos teisės aktų.

 

„Grožio kultas“ siunčiami pranešimai

„Grožio kultas“ naujienas el. paštu / telefonu gauna tik tai užsisakę Klientai. Jei Klientui nėra aktualios „Grožio kultas“ siunčiamos naujienos, jis bet kada gali jų atsisakyti. „Grožio kultas“ privalomai siunčia tik svarbią, su Kliento užsakymu susijusią informaciją, kurią Klientui privalu žinoti. Klientų el. pašto adresai bei telefono numeriai nėra perduodami trečiosioms šalims.

 

Ne asmeninių duomenų kaupimas ir naudojimas

Statistikos tikslais, „Grožio kultas“ renka informaciją apie svetainės lankytojus (apsilankymo laikas, trukmė, peržiūrėtų puslapių skaičius, šalis, kuri interneto naršyklė buvo naudojama, iš kurios svetainės ateita ir pan.). Ši informacija neidentifikuoja konkretaus asmens, tačiau ji suteikia statistinę informaciją, kurią „Grožio kultas“ gali analizuoti ir vėliau ją pritaikyti svetainės funkcionalumo gerinimui, naudoti duomenis marketingo bei Klientų aptarnavimo tikslais. Lankytojų duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims.

 

Slapukai

„Grožio kultas“ svarbi statistinė informacija, koks yra svetainės lankytojų grįžtamumas. Pakartotiniems apsilankymams skaičiuoti „Grožio kultas“ svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai neidentifikuoja konkretaus asmens, jie tik skaičiuoja svetainės lankytojų statistiką.

 

Informacija apie Klientus atskleidimas trečiosioms šalims

„Grožio kultas“ įsipareigoja saugoti savo Klientų privatumą bei neparduoti jų asmeninės informacijos trečiosios šalims, išskyrus atvejus, kai informacijos perdavimas yra privalomas vykdant paslaugą bei kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai.

 

Nuorodos į kitus tinklalapius

www.groziokultas.lt  svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius, tačiau „Grožio kultas“ nėra atsakinga už tų interneto svetainių turinį ar jų naudojamus privatumo bei saugumo užtikrinimo metodus.

 

Klientų sutikimas su „Grožio kultas“ Privatumo politika

Naudodamiesi „Grožio kultas“ paslaugomis, Klientas patvirtina, kad yra susipažinęs su „Grožio kultas“ Privatumo politika bei jai neprieštarauja.

 

Pasakykite mums, ką galvojate

Jei turite pastabų bei pasiūlymų apie „Grožio kultas“ vykdomą privatumo politiką, prašome apie tai pranešti el. paštu [email protected]

 

Privatumo politika atnaujinama šioje svetainėje.
Paskutinį kartą Privatumo politika atnaujinta 2018 m. sausio mėn.