MOKYMAI

Mokymus veda patyrę diplomuoti, pasaulinio lygio dėstytojai, lektoriai, tarptautiniai teisėjai. Jie naudoja pačią naujausią mokymų metodiką, apmoko bei konsultuoja kiekvieną būsimą grožio paslaugų meistrę individualiai – mokymų metu bei po jų neribotą laiką. 
Tik kvalifikuoto specialisto - profesionalo apmokomos, Jūs daug paprasčiau įsisavinsite visas žinias bei procedūros atlikimo techniką bei išvengsite galimų klaidų procedūros metu.
Baigus mokymus tarptautiniame GK Academy mokymų centre, įteikiamas LR Švietimo ir Mokslo ministerijos patvirtintas tarptautinis Sertifikatas-Diplomas.
Tavo grožio kelias prasideda čia...

Aktyvūs filtrai

 • 100,00 €
  AVANSAS už mokymus

  Suderinę su mumis mokymų datą, perveskite avansą už mokymus 100 Eur.
  Tik gavę Jūsų avansą už mokymus, rezervuojame Jums vietą.
  Neatvykus į mokymus - avansas nėra grąžinamas.

  Jei kyla klausimų - skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu  [email protected], esame pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

 • 350,00 €
  KLASIKA+VOLUME blakstienų priauginimo mokymai PRADEDANČIOMS

  Svajojate išmokti blakstienų priauginimo populiariąją VOLUME technika, bet dar niekad nesate turėjusi patirties blakstienų priauginime? Siūlome Jums puikią alternatyvą, intensyvius 2 dienų trukmės mokymus, kurių metu išmoksite blakstienų priauginimo meno nuo pagrindų – Klasikinės technikos, su stipria VOLUME technikos praktika.

 • 250,00 €
  Antakių MasterClass dizaino, architektūros ir laminavimo mokymai, 10ak.val.

  ATNAUJINTA PROGRAMA! Mada išpuoselėtiems antakiams karaliauja jau ne pirmus metus, tad ne paslaptis, kad savo grožiu besirūpinančios moterys ir vyrai, vis rečiau rizikuoja gražinti save savarankiškai ir atsakingą antakių korekcijos ir dažymo procedūrą atlikti renkasi pas tai išmanančius profesionalius specialistus.

 • 200,00 €
  Blakstienų LAMINAVIMO mokymai, 7 ak.val.
  ATNAUJINTA PROGRAMA!
  Laminavimas – tai inovatyvi ir pati populiariausia procedūra natūralioms blakstienoms! Šios procedūros dėka, blakstienos yra atstatomos ir jos tampa stipresnės nuo šaknų iki galiukų bei vizualiai ilgesnės. Naudojant inovatyvias technologijas buvo patobulintos naudojamų produktų formulės, todėl tai ne cheminis produktas, o mažos molekulinės masės pagrindu pagamintas produktas. Šios procedūros metu, į natūralias blakstienas įvedamos amino rūgštys ir kolagenas, todėl procedūra yra saugi ir nepažeidžia natūralių blakstienų!
 • 1 200,00 €
  Antakių ilgalaikio (permanentinio) makiažo mokymai, 40ak.val.

  Antakių ilgalaikis (permanentinis) makiažas - tai šiuolaikiška procedūra, kuri jau ne pirmus metus užima garbingą vietą populiariausių grožio procedūrų sąraše. Ji leidžia vizualiai pakoreguoti veido bruožus ir suteikti veidui išraiškingumo. 

 • 250,00 €
  Blakstienų priauginimo VOLUME technikos mokymai

  Blakstienų priauginimas VOLUME technika - tai sekantis žingsnis po klasikinio blakstienų priauginimo, norint tobulinti savo įgūdžius ir pakelti kvalifikaciją. Ši technologija buvo sukurta tam, jog suteikti apimties VOLUME - blakstienų apimtis padidinama nuo 2X iki 14X kartų, tokiu būdu sukuriamas XD efektas. 

 • 250,00 €
  KLASIKA-blakstienų priauginimo mokymai pradedančiosioms, 10ak.val.

  Išraiškingas žvilgsnis – kiekvienos moters troškimas, kurį realizuoti galime mokėdamos profesionaliai atlikti blakstienų priauginimo procedūrą. Klasikinis blakstienų priauginimas tai procedūra, kurios pagalba mes galime prailginti, pastorinti ir suteikti riestumą natūralioms kliento blakstienoms.

 • 1 900,00 €
  Ilgalaikio (permanentinio) makiažo mokymai (antakiai, lūpos, akys)

  Šiuolaikinių grožio procedūrų dėka, galima lengvai pasirinkti, kaip pabrėžti savo išorinį grožį. Dauguma moterų renkasi ilgalaikio makiažo procedūrą dėl jos didžiausio privalumo – sutaupyti brangaus laiko kas rytą, atsisakius dekoratyvinės kosmetikos. 

 • 250,00 €
  Kūno DEPILIACIJOS mokymai: vašku ir cukrumi

  Kūno depiliacija tai itin populiari procedūra tiek moterų, tiek vyrų tarpe.

 • 1 000,00 €
  SMALL TATTOO mokymai
  Tatuiruotė - tai simboliu išreikštas menas ant kūno, kuris perteikia jo savininko stilių ar vertybes. Itin didelio populiarumo sulaukia small tattoo (mažos tatuiruotės). Tai puikus būdas minimalistinio simbolio/ženklo ar užrašo dėka įamžinti svarbiausias gyvenimo idėjas. Mini tattoo kūrėjai atranda daugybę būdų, kuriais gali perteikti svarbiausias mintis per mažą simbolį, kuris bus unikalus kiekvienam klientui individualiai, bei išlieka daugelį metų kaip ypatinga, reikšmę turinti dovana.
  Ir nors mažos tatuiruotės šiuo metu yra populiarumo viršūnėje, profesionalių ir besispecializuojančių šioje stilistikoje MEISTRŲ ITIN TRŪKSTA ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Galbūt todėl, kad vis dar gajus MITAS, JOG TATUIRUOTES GALI ATLIKTI TIK MOKANTYS PIEŠTI, tačiau naudodamiesi įvairių kompiuterinių programų (ir net telefonų programėlių) pagalba kiekvienas gali kurti įvairiausių stilistikų eskizus ir įgyvendinti klientų svajones!
 • 1 200,00 €
  AKIŲ kontūro ir LŪPŲ ilgalaikio (permanentinio) makiažo kursai, 30ak.val.
  Ilgalaikis makiažas - tai viena šiuolaikiškiausių procedūrų, sparčiai įgaunanti vis didesnį populiarumą, padedanti pakoreguoti veido bruožus, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo. Šiandien daugelis moterų renkasi akių ir lūpų ilgalaikį makiažą dėl patogumo bei didesnio pasitikėjimo savimi.

 • 1 500,00 €
  Antakių ilgalaikio makiažo MasterClass: plaukelinė technika aparatu, 30 ak.val.

  Permanentinio makiažo specialistams – antakiai, tai pirmasis žingsnis į ilgalaikio makiažo pasaulį, todėl kiekvienas meistras, dirbantis šioje industrijoje ne pirmus metus, yra susipažinęs su populiariomis antakių ilgalaikio makiažo technikomis: šešėliavimu, „Microblading“ plaukeline technika, ombre, tušavimo ir aparatine plaukeline technika.

 • 500,00 €
  Ilgalaikio makiažo ir mažų tatuiruočių šalinimo, blukinimo mokymai
  ŠALINIMO, BLUKINIMO mokymai yra būtini kiekvienam ilgalaikio makiažo meistrui, norinčiam šioje profesijoje jaustis tikru profesionalu ir dirbti kokybiškai, neatmetant net sudėtingiausių situacijų. Keičiantis ir tobulėjant technikoms bei produktams, pasimato klaidų ne tik ankstesniuose ilgalaikio makiažo darbuose spalvos ar formos atžvilgiu, bet ir itin populiarėjant natūraliam ilgalaikio makiažo efektui. Taigi norint išgauti tokį efektą dažnai reikia ilgalaikio makiažo blukinimo procedūros.
 • 150,00 €
  SAVIMASAŽO mokymai
  Dauguma žmonių rūpinasi savo kūnu, sportuodami stiprina kūno raumenis, tačiau veido raumenis dažnai pamiršta. Norint išlaikyti jauną ir stangrią veido odą, ją taip pat reikia mankštinti ir tinkamai prižiūrėti. Tad ne paslaptis, kad efektyviausios priemonės veido raumenims stiprinti yra veido masažas. Nuolat ir tinkamai atliekamas veido masažas pagražina odą, išryškina dailius bruožus, grąžina jaunystę ir odos skaistumą. Todėl kviečiame visas ir visus mokytis veido savimasažo meno.
 • 500,00 €
  Fotografavimo ir marketingo mokymai grožio meistrams
  Dauguma grožio meistrų neskiria laiko bei pakankamai dėmesio savireklamai, darbų nuotraukoms bei socialiniams tinklams. Būtent kokybiškos nuotraukos ir video bei turinys lemia meistro SĖKMĘ bei pripažinimą.
  Baigus šiuos mokymus, neinvestavus daug laiko ir pinigų IŠMOKSITE parduoti savo paslaugą bei pritraukti VIP klientą.
  Kaip sukurti parduodantį turinį socialiniuose tinkluose? Kokia mano tikslinė auditorija? Kaip jai parduoti? Kaip telefonu padaryti kokybiškas nuotraukas? Kaip parduoti savo paslaugas VIP klientui bei kaip jį pritraukti?
  Visa tai ir dar daugiau sužinosite šių mokymų metu.
 • 150,00 €
  Makiažo SAU mokymai

  Makiažo kursai SAU skirti visoms save mylinčioms moterims, kurios nori atrasti makiažo subtilybes, gudrybes, išmokti atlikti makiažą per kelias minutes bei tvarkingai suformuoti savo asmeninę kosmetinę.
  Mes padėsime Jums suprasti savo veido bruožus, Jums tinkančias makiažo rūšis, parinksime patogią makiažo atlikimo techniką, nustatysime Jūsų spalvinį tipą, nurodysime tinkančias kosmetikos priemones bei įrankius.

 • 2 000,00 €
  AUREOLĖS mikropigmentacijos mokymai

  Aureolės mikropigmentacija taikoma krūtinės srityje norint paryškinti spenelio spalvą, pakoreguoti formą/dydį, ar visiškai vizualiai atkurti aureolę jei jos nebuvo. Procedūra yra itin paklausi tarp moterų, turėjusių krūties operacijų, ko pasėkoje prarado pradinę krūtinės išvaizdą.

 • 500,00 €
  PLAUKŲ priauginimo mokymai
  NAUJA PROGRAMA! 

  Kiekvienos moters siekiamybė - ilgi, gražūs ir išpuoselėti plaukai. Labai gaila, bet ne visos moterys gali pasigirti tankiais ir ilgais plaukais. Dėl sveikatos problemų, netinkamų plaukų procedūrų ar dažymų, o galbūt tiesiog genetiškai plaukai būna išplonėję, trupa arba neužauga iki norimo ilgio. Džiugi žinia yra ta, kad šių laikų pažangios technologijos gali pakeisti kiekvienos moters plaukų situaciją ir leisti turėti tokius plaukus apie kokius ilgą laiką svajojo.

 • 300,00 €
  KLASIKINIO veido masažo mokymai
  Veidas – žmogaus vizitinė kortelė. Turbūt sutiksite, jog kiekvienos moters siekiamybė yra kuo ilgiau išsaugoti gražią, skaisčią ir lygią veido odą bei prislopinti senėjimo procesus. Būtent todėl moterys labai atsakingai renkasi specialistus kuriems galėtų patikėti savo veidą. KLASIKINIS VEIDO MASAŽAS - tai vienas populiariausių ir efektyviausių būdų džiaugtis sveikai atrodančia oda.
  Norint būti geru veido masažo specialistu svarbu ne tik pažinti žmogaus veido odą ar jos struktūrą, bet taip pat reikia gerai žinoti veido raumenų anatomiją, žmogaus senėjimo ypatumus, psichologines kliento elgesio subtilybes ir žinoma kokybiškai atlikti veido masažą. Visa tai sužinosite mūsų rengiamuose INDIVIDUALIUOSE veido masažo mokymuose, po kurių būsite įvaldę susistemintas technikas bei pasiruošę darbui su klientu.
 • 250,00 €
  AUSŲ auskarų vėrimo mokymai
  Kai kurie žmonės mano, kad kūno juvelyrika yra tendencija, kurią išpopuliarino jaunimas ir pankroko judėjimas. Tai netiesa – iš tikrųjų tai daugelio pasaulio visuomenių kultūrinė praktika ir gyvenimo būdas per amžius. Kūno auskarų vėrimas nėra naujiena – jis turi įdomią istoriją, siekiančią tūkstančius metų ir palietusią beveik visus planetos žemynus. Akivaizdu, kad yra begalė įvairių priežasčių, kodėl nusprendžiama verti kūno auskarus. Nuo savo individualumo išraiškos ir gyvenimo etapų paminėjimo iki dvasinių ir kultūrinių įsitikinimų pagerbimo – žmonės veriasi auskarus dėl pačių įvairiausių motyvų.