Akių kontūro ir lūpų ilgalaikio (permanentinio) makiažo kursai, 30ak.val.

Ilgalaikis makiažas - tai viena šiuolaikiškiausių procedūrų, sparčiai įgaunanti vis didesnį populiarumą, padedanti pakoreguoti veido bruožus, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo. Šiandien daugelis moterų renkasi akių ir lūpų ilgalaikį makiažą dėl patogumo bei didesnio pasitikėjimo savimi.

800,00€su PVM

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 80 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 80 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 8,00€.


Akių ir lūpų sritys reikalauja didesnių įgūdžių bei aukštesnio meistriškumo ir gilesnių žinių odos histologijos srityje, todėl šiuos kursus rekomenduojame merginoms, kurios atlieka antakių ilgalaikį makiažą.
Norint kokybiškai bei profesionaliai atlikti akių kontūro ir lūpų ilgalaikio makiažo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė, pirmųjų klientų atsiliepimai. Esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys tik INDIVIDUALIUS ir 3 dienas trunkančius ilgalaikio makiažo kursus. Tarptautiniame mokymų centre GK Academy organizuojame tik kokybiškus mokymus, naudojame naujausią mokymo metodiką.

Mokymų metu išmoksite dirbti saugiai akių srityje darant kontūrinį pravedimą ir madingąjį šešėliavimą. Lūpų mokymų metu išmoksite paprasto lūpų kontūravimo, pilno retušavimo, lūpų formos koregavimo, atstatyti jų simetriškumą ir žinoma pagal klientės poreikius išmoksite pritaikyti naujausias 3D - Volume, Ombre, Candy lips technikas.

Nuolatos stebimos ir prižiūrimos dėstytojos, procedūras atliksite modeliams, tad juos pabaigę, būsite parengti kokybiškam ir profesionaliam darbui su klientėmis. Kursų metu bus perduota sukaupta ilgametė patirtis, kad Jus lydėtų sėkmė ir pripažinimas!

Šiuos mokymus veda dėstytoja profesionalė, sertifikuota permanentinio makiažo ir microblading specialistė, permanentinio makiažo asocijacijos meistrų narė. Dalyvauja tarptautiniuose čempionatuose, praktikuojanti ir savarankiškai dirbanti meistrė.

Didžiąją dalį mokymų sudaro praktinė dalis, tad juos baigę, būsite parengti kokybiškam ir profesionaliam darbui su klientėmis. Kursų metu bus perduota sukaupta ilgametė patirtis, kad Jus lydėtų sėkmė ir pripažinimas!

Mokymai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės dalies. 

TEORIJA: 

Ilgalaikis makiažas. Kas tai?

Skirtingos akių ilgalaikio makiažo technikos

Skirtingos lūpų ilgalaikio makiažo technikos

Dermatologija

Odos sandara, ypatumai

Lūpų oda

Akies struktūra

LR higienos normos

Darbo sąlygos

Darbo priemonės

Pagalbinės priemonės

Anestezija

Pigmentai, teisingas jų parinkimas

Adatos - tipai, formos, teisingas parinkimas

Skirtingų akių formų analizė ta ir taisiklingo akių kontūro parinkimas

Akių kontūro piešimas

Akių pravedimo spalvinės gamos parinkimas

Dažniausiai pasitaikančios klaidos atliekant ilgalaikio makiažo akių kontūrinį pravedimą

Lūpų formos - individualus jų parinkimas kiekvienam klientui

Tobulų lūpų eskizas

Lūpų retušavimo spalvinės gamos parinkimas

Dažniausiai pasitaikančios klaidos atliekant lūpų ilgalaikio makiažo procedūrą

Pasiruošimas procedūrai

Kliento konsultacija

Kliento anamnezė (indikacijos ir kontraindikacijos)

Procedūros atlikimas

Sudėtingų situacijų sprendimo būdai

Kliento konsultacija po procedūros

Korekcija.

 

PRAKTIKOS metu Jūs su profesionalios dėstytojos pagalba ir priežiūra, atliksite akių ir lūpų ilgalaikio makiažo procedūrą ant dirbtinės odos ir modeliams skirtingomis technologijomis. Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine ir metodine medžiaga, taip pat visomis profesionaliomis sertifikuotomis medžiagomis, reikalingomis kursų praktinei daliai. Atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus. 

Po mokymų toliau teikiame konsultacijas neribotą laiką.

Baigus mokymus įteikiame tarptautinį LR Švietimo ir Mokslo ministerijos patvirtintą sertifikatą anglų k..

Kursų trukmė - 3 dienos, 30 ak.val.

Dėl kursų grafiko skambinkite tel. 8 676 87272 arba parašykite el.paštu  info@gkacademy.lt

Video: https://www.youtube.com/watch?v=btZhNrubBYc

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Akių kontūro ir lūpų ilgalaikio (permanentinio) makiažo kursai, 30ak.val.

Akių kontūro ir lūpų ilgalaikio (permanentinio) makiažo kursai, 30ak.val.

Ilgalaikis makiažas - tai viena šiuolaikiškiausių procedūrų, sparčiai įgaunanti vis didesnį populiarumą, padedanti pakoreguoti veido bruožus, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo. Šiandien daugelis moterų renkasi akių ir lūpų ilgalaikį makiažą dėl patogumo bei didesnio pasitikėjimo savimi.

Priedai

15 kitų prekių šioje kategorijoje: