Ilgalaikio makiažo išėmimo, blukinimo ir korektūros mokymai, 10 ak.val.

Esame vieninteliai Lietuvoje, organizuojantys  ilgalaikio (permanentinio) makiažo išėmimo, blukinimo ir korektūros mokymus, kurie yra būtini kiekvienai meistrei. Norint šioje profesijoje jaustis meistru profesionalu ir dirbti pateisinant visus kliento lūkesčius, neatmetant sudėtingiausių situacijų. 

500,00€su PVM

Keičiantis ir tobulėjant technikoms bei produktams, pasimato nemažai klaidų ankstesniuose darbuose - tiek spalvos, tiek formos atžvilgiu. Dažnai jas pastebi net pačios klientės ir norėdamos tai ištaisyti - kreipiasi į mus, meistrus.
Tarptautinis mokymų centras GK Academy organizuoja unikalius koloristikos, perdengimo, pigmento blukinimo ir išėmimo mokymus, kuriuose Jūs geriau suprasite dažų atspalvius ir išmoksite tinkamai juos maišyti tarpusavyje bei profesionaliai atlikti perdengimo procedūrą.
Pigmento blukinimas aktualus, kai reikia iš tamsios antakių spalvos pereiti prie šviesesnių; darbo metu, „išėjus” už formos ribų arba esant per ryškiai linijai.
M
okymų metu mokoma, pigmento išėmimo procedūra, skirta visiškai pašalinti ilgalaikį makiažą arba jo klaidas. Ši pigmento/tatuiruotės pašalinimo sistema yra itin veiksminga, nes ilgalaikį makiažą galima pašalinti per vieną ar kelias procedūras. 

Mokymai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės dalies.
TEORIJA:

Ilgalaikio makiažo korektūra
Dermatologija
Odos sandara, ypatumai
LR higienos normos
Koloristika
Pigmentai, teisingas jų pasirinkimas
Perdengimas
Spalvų blukinimas
Klaidų taisymas procedūros metu
Išėmimas
Kitų meistrų darbų taisymas
Pagrindinės darbo priemonės
Pagalbinės darbo priemonės
Anestezija
Pasiruošimas procedūrai
Kliento konsultacija
Kliento anamnezė (indikacijos ir kontraindikacijos)
Procedūros atlikimas
Kliento konsultacija po procedūros
Korekcija
Sudėtingų situacijų sprendimo būdai.
 
PRAKTIKOS metu Jūs su profesionalios dėstytojos Rasos Kasaitytės pagalba ir priežiūra, atliksite antakių ilgalaikio makiažo išėmimo ir blukinimo procedūrą, taip pat pagal įgytas koloristikos žinias išmoksite parinkti ir išgauti tinkamiausią antakių spalvą bei perdengti senąjį, pakitusio atspalvio ilgalaikį makiažą modeliams.
Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine ir metodine medžiaga, taip pat visomis profesionaliomis sertifikuotomis medžiagomis, reikalingomis mokymų praktinei daliai.
Atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus. Po mokymų toliau teikiame konsultacijas.

 
Baigus šiuos mokymus, įteiksime TARPTAUTINĮ sertifikatą anglų kalba.
Mokymai vyksta Vilniuje, V.Grybo g. 17, tarptautiniame mokymų centre GK Academy.
Mokymų trukmė - 1 diena, 10 ak.val.
INDIVIDUALIŲ mokymų kaina - 500 EUR


Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu [email protected]

Daugiau mūsų organizuojamų mokymų: www.gkacademy.lt

Visos teisės saugomos, MB Grožio kultas. Informacijos ar turinio kopijavimas, platinimas ar naudojimas be autoriaus sutikimo griežtai draudžiamas.

15 other products in the same category: